Sözcü Cep Haber

PARTİ BİNASINI BASTILAR YÖNETİME EL KOYDULAR.!

PARTİ BİNASINI BASTILAR YÖNETİME EL KOYDULAR.!

Milliyetçi Hareket Partisi’nde hareketli saatler yaşanıyor. Partiye el koydular. İşte haberin ayrıntıları

Milliyetçi Hareket Partisi üyesi partiyi bastı ve yönetime el koyduğunu ilan etti.MHP üyesi Mustafa Bozkurt, MHP Eğirdir İlçe Teşkilatı’nın İYİ Parti’ye destek verdiğini ileri sürerek ilçe binasını bastı. Bozkurt, “Bugün itibari ile yönetime el koymuş bulunmaktayız” dedi.MHP Isparta’da ilginç bir olay yaşandı. Mevcut Eğirdir ilçe teşkilatının İYİ Parti’yi desteklediğini iddia eden MHP üyesi Mustafa Bozkurt, parti binasını bastı. Kapıyı kırarak içeri giren Bozkurt, burada basın açıklaması yaptı.‘Bugün itibari ile MHP Eğirdir İlçe Teşkilatı yönetimine el koymuş bulunmaktayız’ diyen Mustafa Bozkurt yeni MHP Eğirdir İlçe Başkanı oldu.

İşte Bozkurt’un basın açıklaması:”EĞİRDİR MHP İLÇE TEŞKİLATINI YOK SAYIYORUZ””GERÇEK ÜLKÜCÜLER PARTİDEDİR, MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNE GÖNÜL VEREN DAVA ARKADAŞLARIM DEVLET BEYİN EMRİNDEDİR.

Eğirdir İlçe Teşkilatı seçildiği günden bugüne kadar yanlış tavırlarıyla biz ülkücüler tarafından gözlem altında tutulmuştur. Fakat bugüne kadar Lider Devlet BAHÇELİ Beyefendiye karşı oldukları, İP Partisini kuran Meral Akşener’i destekledikleri gün gibi aşikârdır. Parti içinde Devlet Bey’e her zaman muhalefet olan ve karşı çıkan bu yönetimi bugün itibari ile yok sayıyoruz. Parti içinde fitne – fesat yaratarak Eğirdir Eski MHP Milletvekili Nuri OKUTAN ve yanındaki adamlarla birlikte hareket ettiklerini çok iyi biliyoruz. Daha 3 ay önce MHP İl Başkanı İsa YALÇIN’a Eğirdir İlçe Teşkilatı olarak komple istifa edeceklerini bildirmişlerdir. Bu dönem içerisinde de esnaflardan İP Partisinin yeni yönetimine üye topladıkları, kadın kolları için benimde çok yakından tanıdığım arkadaşlarımı ve eşlerini davet ettikleri öğrenildi.Genel Başkanımız Devlet BAHÇELİ Beyefendinin hastalığı neticesinde hastanede olduğu dönemlerde bir geçmiş olsun dileği bile sunmayan, hastaneden çıktıktan sonra MHP Genel Merkezine gidip geçmiş olsun ziyaretinde bile bulunmayanlar, İP Partisi kongresinde boy gösterdikleri ve çelenk gönderdikleri tespit edilmiştir. Milliyetçi Ülkücü Hareket’e inanan dava arkadaşlarımı ve şahsımı derinden üzmüştür. Bugün itibari ile MHP Eğirdir İlçe Teşkilatı Yönetimine el koymuş bulunmaktayız.Beşikten – Mezara kadardır Ülkücülük,Ülkücüler eylem yapmaz, ihtilal yapar,Bilge Liderimiz Devlet BAHÇELİ BeyefendininHer zaman emrindeyiz. Saygılarımla…”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ